Covid-19 PCR testleri için Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen hastanelerden biri olan Memorial Hastaneleri ile PERPA B Blok Yönetimi arasında protokol imzalandı. 

Yapılan iş birliği ile PERPA Ticaret Merkezi’nde faaliyette bulunan kat malikleri, kiracıları, esnaf ve çalışanları PERPA özel indirimi ile Koronavirüs PCR, IgG Antikor ve IgM Antikor Testleri yaptırabilecekler.

PCR Tarama Paketi
 
·         PCR Tarama Paketi – 175 TL + KDV (Hastanede Örnek Alımı)
·         PCR Tarama Paketi – 195 TL + KDV (Yerinde Örnek Alımı**)
 
**Yerinde örnek alımı min. 20 kişi için yapılmaktadır

• CORONA (COVID-19) VIRUS, IgG-  100 TL + KDV
• CORONA (COVID-19) VIRUS, IgM- 100 TL + KDV

PCR bir Antijen testidir ve Koronavirüs’ün kuluçka döneminden itibaren kişinin hasta olup olmadığını ortaya koyar.

IgM antikorları, virüs bulaştıktan sonra ilk iki hafta içerisinde semptomların görülmeye başlaması ile birlikte, bağışıklık sisteminin erken evre yanıtını gösterir.

IgG antikorları virüs bulaştıktan en az 14 gün sonra, COVID-19’a yol açan virüse karşı vücudun bağışıklığını gösterir.

Koronavirüs testlerini yaptırmak isteyen PERPA firmalarının ve çalışanlarının 2. Katta bulunan PERPA Güvenlik Müdürlüğü’ne giderek Perpalı olduklarına dair bir yazı almaları gerekmektedir. İndirimden yararlanabilmek için Perpalı olduklarını gösteren yönetim yazısı ile Memorial hastanelerinden randevu almaları gerekmektedir.

444 7 888 telefon numarasından Memorial Hastaneleri Çağrı Merkezini arayarak Perpa indirim anlaşmasından yararlanacağınızı söyleyip istediğiniz memorial hastanesine, istediğiniz gün ve saate test randevusu alabilirsiniz.
Randevunuza giderken TC kimlik kartınızı ve Perpalı olduğunuzu gösteren PERPA Güvenlik Müdürlüğü yazısını götürmeyi unutmayınız.

http://www.perpa.tv/memorial-hastaneleri-perpa-covid-19-test-indirimi/