2021 yılında Sınırlı Sorumlu Karaköy Perşembe Pazarı Tüccarları Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi'nin yaptığı çalışmaları anlatan faaliyet bültenimiz aşağıda yer almaktadır.

Bülten içeriğinde;

PERPA Kooperatifi ve PERPA Ticaret Merkezi B Blok Başkanı Hacı DEMİR 2021 yılı değerlendirme yazısı, Kooperatifimizle ilgili genel bilgiler, 2021 yılı 12 aylık brüt maliyet tablosu, 2021 yılı gerçekleşen bütçesi, mali durum ve muhasebe işlemleri çalışmaları, 2021 yılı karşılaştırmalı bilançosu, 2021 yılı gelir tablosu, ortaklık işlemleri çalışmaları, arsa, inşaat ve ferdileştirme çalışmaları, hukuki faaliyetler, 2022 yılı tahmini bütçe tablosu, 2022 yılı tahmini bütçe talimatı, PERPA Kooperatifi kuruluş tarihçesi, PERPA Kompleksi Projesi ile ilgili bilgiler, belgeler ve son durum detayları yer alıyor.

Tasarruf tedbirleri kapsamında faaliyet bültenimizin basılı hali sınırlı sayıda sadece genel kurulumuza katılım sağlayan kat maliklerimize dağıtılmaktadır. Faaliyet bültenimizin dijital hali sürekli olarak bu sayfada sizlerin incelemesine açık olacaktır.