PERPA KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU ARALARINDA GÖREV TAKSİMİ YAPTI

27 Nisan 2019 Cumartesi günü PERPA Kooperatifi 2018 yılı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Seçimde oyların yüzde 85.4'ünü alarak seçilen S.S. Karaköy Perşembe Pazarı Tüccarları Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu ve Denetçilerinin Ticaret Sicili Gazetesi’nde tescili ve ilanı gerçekleşti.

PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu toplantı yaparak aralarındaki görev taksimini belirledi. 

PERPA Kooperatifi 2019 - 2021 Dönemi Yönetim Kurulu:

Yönetim Kurulu Başkanı: Hacı Demir

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları: Harun Solakoğlu, Osman Arman

Yönetim Kurulu Sayman Üyesi: Hasan Akdemir

Yönetim Kurulu Üyeleri: Mürsel Cömert, Harun Ağırbaş, Mustafa Saim Yıldırım, Yavuz Kavak, Aslı Arslan, Selçuk Çelik, Abdullah İpekli

Denetleme Kurulu Üyeleri: Yusuf Korkmaz, Yılmaz Bebek, Ömer Cenk Yazan

PERPA’da uzun yıllardır emlakçılık yapan Aslı Arslan, Isıtma, Soğutma ve havalandırmada PERPA’nın güçlü firmalarından Beys Mekanik sahibi Selçuk Çelik, Rulman konusunda PERPA’nın büyük firmalarından İpekli Rulman’ın sahibi Abdullah İpekli PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu’nda bu dönem göreve başlayan yönetim kurulu üyelerimizdir. PERPA’nın eski esnaflarından ve Perpalılar tarafından tanınan Termal Pazarlama sahibi Ömer Cenk Yazan da denetleme kurulunun yeni üyesi olarak göreve başlamıştır.  

Geçmiş dönemlerde görev alarak PERPA'ya emek ve katkı sunan eski yönetim kurulu üyelerimize, PERPA Kooperatifi 2018 Yılı Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda yönetim kurulumuza güvenerek destek veren ve genel kurulumuza katılım gösteren tüm kat maliklerimize teşekkür ederiz. Yeni dönemin Perpamıza hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.

http://www.perpa.tv/perpa-kooperatifi-yonetim-kurulu-aralarinda-gorev-taksimi-yapti/

Site içi içerik arama

ACİL DURUM PLANI KATLARIN TAHLİYE KROKİLERİ

Reklam Alanı

Reklam vermek için bizimle irtibata geçin!

REKLAM VER

Reklam Talep Formu