CF YAZILIM LTD. ŞTİ.

Code Factory tüm sektörlerde özel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta müşteriye en kolay kullanımlar sağlamaktadır.Code Factory'in temel prensibi, düşük maliyet ile kaliteli, güvenilir, esnek, kullanımı kolay ve verimliliği ön planda tutan çözümler üretip; hızlı ve kaliteli eğitim sunarak müşterilerinin bilgi sisteminden en yüksek verimi elde etmesini sağlamaktır

CF yazılım, sektöründe deneyimli uzman kişiler tarafından 2004 yılında kurulmuştur. CF Yazılım, kurulduğu günden bu yana Likom Yazılım' ın ana yetkili satıcısı ve çözüm ortağı olup, likom ürünleri kullananan firmaların talepleri doğrultusunda çözümler sunarak, Likom ürünlerinden aldıkları verimi maksimize etmelerini sağlamaktadır.
 

Dünya’daki ve Türkiye’deki sektörel gelişmeleri yakından takip eden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,ileri görüşlü kişilerle kadrosunu genişleten CF yazılım; bünyesinde bulunan farklı departmanların koordineli çalışmaları sayesinde müşteri portföyünü genişleterek ve büyüyerek günümüze gelmiştir. Bilişim sektörü her geçen gün kendisini yenilemekte ve gelişimini ivmeli bir şekilde sürdürmektedir. Bu süreçte CF yazılımın misyonu takip eden değil,takip edilen olmaktır.

 

Bu amaçla kurulan CF yazılım “ARGE” birimi öncelikli olarak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ek hizmetler üretmekte, sektörel analizler sonucunda da oluşabilecek ihtiyaçlar ve doğabilecek sorunlar konusunda gerekli önlemleri daha ilk aşamadan alabilmekte ve entegre çözümler üretmektedir.

Sektörler

Telefon 0850 885 28 50
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 9
Dükkan No : 1157
Giriş Yapılan Kat : 9
Adres Kodu 2684230051
E-Posta info@cfyazilim.com
Web http://cfyazilim.com
Mesaj Gönder Kat Planı
2108 ziyaret edildi.
Güncelleme Tarihi : 22.12.2014

Mesaj Gonder