SİSTEM TEKNİK MAK. SAN. TİC. A. Ş.

Şirketimiz 15 yıla dayanan tecrübesiyle elektrostatik toz boya ekipmanları ve komple boyama tesisleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde hakettiği yere ulaşmıştır.

Electron markası altında dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz Türkiye' de ve dünyanın birçok ülkesinde güvenle kullanılmaktadır. Yaygın satış ve servis ağımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamız sayesinde her geçen gün biraz daha büyümekteyiz

Mevcut kapasitemizi artırmak ve sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak için yapmış olduğumuz yatırımların sonucu; 2008 yılı kasım ayından itibaren İzmir İTOB Organize Sanayi Bölgesi' nde 6.500 m² kapalı alana sahip yeni fabrikamızda üretimimize devam etmekteyiz.

Fabrikamız yaş ve toz boya tesislerinin komple üretimini sağlayacak makinalarla donatılmıştır.130 kişilik nitelikli ekibimizle ürünlerimizi hızlı ve kusursuz şekilde üretmek için çaba sarfetmekteyiz.

Sistem Teknik sadece Türkiye’ de bayi ve satış sonrası hizmet ağı oluşturmakla kalmamış, tüm dünyada 35 ülkeye aynı kalite ve anlayışla bayi ağını kurmayı başarmıştır.Ortadoğu, Afrika, eski Sovyet ülkeleri ve Balkan ülkelerinde ciddi pazar paylarına sahip olan firmamız son yıllarda artan ilgiyle portföyünü genişleterek Avrupa ülkelerine açılmıştır. Hollanda, Belçika, Almanya gibi ülkelere hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla buralarda çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Firmamız kendini sürekli geliştirmeyi ,değişimi takip etmeyi ve bu değişimi bizzat yaratmayı kendine görev bilmiştir.Sektöründe lider , saygı gören bir marka olmuş ve bunu sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirmiştir. 

Ürünlerimizden bazıları;

  • Otomatik ve manuel elektrostatik toz boya uygulama ekipmanları
  • Kutu tipi ve üstten konveyörlü fırınlar
  • Manuel ve otomatik toz boya kabinleri
  • Elektrostatik toz boya robotları
  • Otomatik toz ve yaşboya tesisleri
  • Püskürtme ve daldırma tip yüzey temizleme hatları
  • Alüminyum profil boyama tesisleri
  • Alüminyum termik fırınları
  • Alüminyum ahşap desen fırınları

Sektörler

KİMYEVİ MADDE

  • Boya maddeleri ve pigment imalatı (birincil formda veya konsantre olarak herhangi bir kaynaktan) (hazır boyalar hariç)
SİSTEM TEKNİK MAK. SAN. TİC. A. Ş.
Telefon 0212 222 23 45
Blok B
Hat
MAVİ AVLU
Kat 1-2-3
Dükkan No : 65
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 1683463978
E-Posta info@electron.com.tr
Web http://www.electron.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1895 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder