İSGİM İŞ GÜVENLİĞİ İLK YARDIM EKİPMANLARI VE MALZEMELERİ

Firmamız 2013 Yılında İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezinde Kurulup ve Faaliyetlerine Başlamıştır.

Firmamızın Hitap Etttiği Sektörde Kullanılması ve Yasal Zorunluluğu Olan Kişisel Koruyucu Donanımlar (K.K.D)la İlgili Olarak Her Zaman En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Ürün Politikasıyla Birlikte Sizlere En İyi Hizmeti Vermek İçin Siz Değerli Müşterilerimizle Daha İyi İletişime Geçebilmek İçin Web Sitemizi Oluşturduk.

Web Sitemiz Üzerindende Bizlerle Temasa Geçebilir,Firmamız İle İlgili Yorum-Düşünce ve Eleştirilerinizi Bize İletebilirsiniz.

Firmamız İlk Etapta Sektörün İhtiyacı Olan Kişisel Koruyucu Donanımlar (K.K.D.)lerin Bayiliğini,Tedariğini,İthalatını ve İmalatını Yaptırmayı Hedef Almıştır.

Web Sitemizde Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Ürün Resimlerini Tanıtacağız.Web Sitemizin Blog Alanından Sizlere Sektörümüzle ilgili Son Güncel Konuları Paylaşacak ve Alımlarını Gerçekleştireceğiniz Ürünler Hakkında Daha Detaylı Bilgi Sahibi Olmanızı Sağlayacağız.

İletişim Bölümünden Sizle Kontak Kuracak Eleştirilerinizi ve Yorumlarınızı Dinleyecek ve Almış Olduğunuz Ürünlerle İlgili Sorununuz Varsa Çözüm Bulacağız.

Her İşin Dijital Ortamda Yürüdüğü Günlerde Bizde Diğer Yenilikçi Firmalar Gibi Siz Değerli Müşterilerimize Daha Hızlı Bir Şekilde Cevap Verebilmek İçin Fazla Geç Kalmadan Web Sitemizin Yayın Hayatına Başlaması İçin Çok Çalıştık.

Bu Sebeple İlerleyen Günlerde Sektörde İhtiyaç Olan Malzeme ve Ekipmanlarla Birlikte Hem Görsel Hemde Teknik Detaylar Konusunda Firma Olarak Web Sitemizi Daha Fazla Geliştireceğiz.

Sektörler

İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI

  • Endüstriyel iş giysisi (iş önlükleri, iş elbiseleri, iş tulumları, vb.) imalatı (dikişsiz plastik olanlar ile ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri hariç)
Telefon 0212 220 30 42
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 6
Dükkan No : 617
Giriş Yapılan Kat : 6
Adres Kodu 1694263615
E-Posta info@isgim.com
Web http://isgim.com
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
2297 ziyaret edildi.
Güncelleme Tarihi : 11.12.2020

Mesaj Gonder