PİRAMİT İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

Sizin güvenliğiniz sevdiklerinizin mutluluğudur.!!!

İş güvenliği malzemeleri konusunda faaliyet göstermekte olan firmamız her iş kolu için ayrı özelliklerde standartlara uygun iş güvenliği malzemeleriyle hizmet vermektedir.

Hakkımızda

İş güvenliği malzemeleri konusunda faaliyet göstermekte olan firmamız hızla gelişen teknoloji ve sektörü yakından takip ederek uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Profesyonel, kaliteli ve etkili çalışma ilkeleri doğrultusunda bilgi ve birikimini sizler ile paylaşmayı amaç edinmiş olan Piramit İş Güvenliği deneyimli kadrosu ile sektördeki yerini almıştır.
İlkemiz; Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru biçimde belirleyip, bu ihtiyaçlara doğru cevap verebilecek kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktır. Şirketimiz siz değerli müşterileriyle karşılıklı güvene dayanan uzun süreli ilişkiler kurmaya özen göstermektedir.

Firmamız için siz değerli müşterimizin memnuniyeti en önemli olgudur, bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede en uygun çözümler sunmak temel ilkelerimizdendir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür eder beraber çalışabilmek dileğiyle işlerinizde başarılar dileriz.


PİRAMİT İŞ GÜVENLİĞİ _x005F_x005F_x005F_x005F_x005F_x005F_x005F_x000D_

Sektörler

PERAKENDE TİCARET

  • Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda yapılan diğer perakende ticaret (giyim eşyası, mobilya, bilgisayar, hırdavat, kozmetik, mücevher, oyuncak vb. reyonları olan mağazalar (gıda, içecek ve tütün ağırlıklı olmayanlar))

TEKNİK HIRDAVAT

  • Hırdavatçı (nalburiye) eşyalarının ve el aletlerinin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar
  • Hırdavat (nalburiye) malzemesi ve el aletleri toptan ticareti (çivi, raptiye, vida, adi metalden kilit, menteşe, bağlantı parçası, çekiç, testere, pense, tornavida, takım tezgahı uçları, çengel, halka, perçin, vb.)
  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda hırdavat (nalburiye) malzemesi ve el aletleri perakende ticareti (çivi, vida, kilit, menteşe, çekiç, testere, pense, tornavida, takım tezgahı uçları, perçin, vb.) (tarım ve bahçecilik el aletleri dahil)
PİRAMİT İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ
Telefon 90-212-2216696
Blok B
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 7-8-9
Dükkan No : 1118
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2298443470
E-Posta info@piramitisguvenligi.com
Web http://www.piramitisguvenligi.com
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1780 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder