ELEKTROTEK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Firmamız 1997 senesinde elektrik otomasyon konularında faaliyet göstermek maksadı ile kurulmuştur. O zamandan günümüze çesitli proje ve uygulama çalışmalarından sonra 2001 senesinden itibaren bir dünya markası olan İtalyan ACI FARFISA SRL INTERCOMS firmasının ürünlerinin Türkiye’de satışını üstlenmektedir. ACI FARFISA dünyada 60′tan fazla ülkede beğeni ile kullanılan ve tercih edilen bir marka olmuştur. Firmanın ana faaliyet alanı görüntülü görüntüsüz kapı görüşme sistemleri, kontrollü kapı geçiş sistemleri olarak özetlenebilir.
İleri teknoloji ürünü, son derece zarif tasarıma sahip ACI FARFISA ürünleri müsterilerimiz tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Firmamız hızla gelişen teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip etmekte ve bilgi birikimini arttırmaktadır. Şirket içi eğitimin önemine inanan firmamız sürekli olarak çalışanlarının bilgi düzeyini arttırmaya çalışmaktadır.

Müşterilerimizin isteklerini en kısa zamanda karşılamak için gerekli teknik ve personel alt yapısına sahip olan firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bizim için asıl olan dürüst, ilkeli çalışmak yaptığımız işin sorumluluğunu üstlenmektir.

Siz değerli müşterilerimiz ile her zaman çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, esenlikler dileriz.

Sektörler

ELEKTROTEK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.
Telefon 210 18 72
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8
Dükkan No : 787
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2161647470
E-Posta INFO@EOTOMASYON.COM
Web http://www.eotomasyon.com
Mesaj Gönder Kat Planı
609 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder