PERPA B Blok Hizmet Değerlendirme Anketimize Katıldınız mı?

ŞAH SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Türkiye dahilinde geniş bireysel ve kurumsal portföyü, genişleyen şubelerimiz ve finansal uzman danışman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Sigortalılarımızın portföylerinin hasar prim dengelerini denetleyerek yıl içerisinde hasar oranlarını düşürülmesinin sağlanması ve bu sayede bir sonraki yıl için poliçe fiyatlarında ciddi indiriler ile sigortalılarımıza ekonomik olarak katkının sağlanması.

Sigortalılarımıza hasar anında veya ihtiyaç duydukları her türlü sigortacılık bilgileri yada sorunları için 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Hasarlarda sigortalılarımız hiçbir zarar görmemesi için tanzim ettiğimiz poliçelerin eksiksiz olmasına çok önem vermekteyiz. Biz bu poliçelere 10 yıllık deneyim ve birikimlerimizi yansıtmaktayız.

Tüm müşterilerimizin özel günlerinde; hatırlatma, kutlama, küçük hediyeler gönderilmesi hizmelerimiz arasında yeralmaktadır.

Sektörler

SİGORTACILIK

  • Hayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
ŞAH SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Telefon 0212 210 64 52 - 53
Blok B
Hat
SARI AVLU
Kat 11
Dükkan No : 2017
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 1998453474
E-Posta info@sahsigorta.com
Web www.sahsigorta.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1654 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder