GOLDSENA GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM ELEKTR.TİC. LTD. ŞTİ.

Retro Security Systems, faaliyete başladığı 2005 yılından beri sektörünün öncü kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük elektronik markalarından olan LG-SAMSUNG-BOSCH Güvenlik Sistemlerinde iyi bir dağıtıcılık Görevini en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Retro Security Systems,Güvenlik sektöründe sahip olduğu üretici kimliğiyle Güvenlik kamera sektörünün En büyük 5 firması arasında yerini almıştır.

Retro Security Systems, Güvenlik ve Elektronik sektörünün ihtiyacı talebine uygun olarak 3 önemli Markanın Sırasıyla 2010 yılında Reikon kayıt cihazları,Rekvision kamera sistemleri,Reksos Alarm sistemleri Türkiye  distribütör,lüğünü Gerçekleştirmiştir. Bireysel çözümlere yönelik basit sistemlerden (Do it Yourself), diğer otomasyon sistemleri ile entegre olabilen yüzlerce kamera içeren dijital kayıt sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, IP kamera sistemleri ve Video İçerik Analiz Yazılımlarına kadar her türlü CCTV kapalı devre televizyon sistemlerini yedek parça ve servis hizmetleriyle fark yaratarak Türkiye pazarına sunmaktadır.

Her geçen gün tüm ülke genelinde ve yurtdışında yenisini eklediğimiz seçkin referanslarımız, dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortaklarımız, güçlü operasyonel kaynaklarımız tüm ülke genelinde 4000’ü aşkın bayi ağımız, her biri konusunda eğitimli ve tecrübeli profesyonel ekibimiz ile Tüm Türkiye genelinde ve Yurtdışında sizlerin de güvenliğini en etkin şekilde sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz.

Sektörler

Diğer

  • Diğer
GOLDSENA GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM ELEKTR.TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 90-212-3209866
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8
Dükkan No : 791
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2160147522
E-Posta cem@retroguvenlik.com
Web http://www.retroguvenlik.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1642 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder