82 Sektör 2956 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

HAS HIRDAVAT - HARUN SOLAKOĞLU

F İ R M A   P R O F İ L İ

Has Hırdavat Üstün Kaliteyi Yüksek Stok İmkanlarıyla Sunuyor

Türkiye ekonomisinin en önemli ihracat başlıklarından biri olan otomotiv ana sanayisine ve onun yan sanayisine bağlantı elemanları tedarik eden, Türkiye’nin otomotiv sanayisi ile yaşıt, dinamik firması Has Hırdavat, büyük bir ivme ile gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.Has Hırdavat, üstün kaliteli Segman, Pim, Somun, Rondelâ, Pul ve diğer birçok Özel Bağlantı Elemanlarını sektörlere en uygun fiyatla ve yüksek stok imkanlarıyla sunarken, konusunda lider ithalatçı firma konumu da sürdürüyor.

SEKTÖRÜN KALİTE İHTİYACINA CEVAP

Has Hırdavat, otomotiv ve makine sektöründe imal edilen birçok ürünün parçalarını tespit etmeye yarayan bağlantı elemanları konusunda, emniyet segmanında Amerikan Rotor Clip’ ve ‘İngiliz Cirteq Group’ firmalarının, emniyet pimlerinde ise ‘Alman Jorg Vogelsang’ firmasının Türkiye Temsilciliğini ve Distribütörlüğünü yapmaktadır. Konularında dünya markaları olan firmaların kaliteli ürünleri ile sektörün kalite ihtiyacına cevap vermektedir.

SEÇKİN KADRO ÜSTÜN HİZMET

DIN EN ISO 9001:2000 belgesi sahibi Has Hırdavat, görevlerinde deneyimli ve seçkin nitelikli kadrosu ile müşterilerine üstün kaliteli hizmet sunmaktadır. Pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak, hedef firmalarla sıcak temas ve ilişkiler kurup, devamlı yenilenen dokümanlarla onları bilgilendirmekte, prestij fuarlarında sektör üyelerine sunumlar yapmaktadır.

SPOT TALEPLER DE TAM ZAMANINDA TESLİM

Has Hırdavat’ın, hizmet verdiği dev sektörün ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması için güçlü finansman imkânları ile stoklu çalışmayı ana prensip olarak belirlemesi, vaktinde teslim edilen terminli taleplerin dışındaki spot talepleri de çok büyük bir yüzde ile günlük olarak karşılama kapasitesine sahip olması, kendilerini sektördeki rakiplerinden farklılaştıran en önemli özellik olmuştur. Sektörün büyümesine paralel olarak kendisinin de ileriye yönelik büyümeye devam edecek olması, firma müşterilerinin güvenine layık olmak için özverili çalışmaların kesintisiz devam edecek olmasını da mümkün kılacaktır. Has Hırdavat’ın etkinliği önümüzdeki dönemde daha da artarak devam edecektir. HAS HIRDAVAT – HARUN SOLAKOĞLU

SEKTÖRLER

TEKNİK HIRDAVAT

  • Hırdavat (nalburiye) malzemesi ve el aletleri toptan ticareti (çivi, raptiye, vida, adi metalden kilit, menteşe, bağlantı parçası, çekiç, testere, pense, tornavida, takım tezgahı uçları, çengel, halka, perçin, vb.)
HAS HIRDAVAT  - HARUN SOLAKOĞLU
Telefon 2122204146
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5
Dükkan No : 135
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 2221346048
E-Posta hashirdavat@hashirdavat.com
Mesaj Gönder Kat Planı
476 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder