EMLAK VERGİSİ BORÇLARINIZI FAİZSİZ KAPATIN SON GÜN 31 OCAK 2021!

OLUŞUM TEKNİK HIRDAVAT - JALE YENİGÜN

Kalıp,Lastik,Mermer,Gemi ve Beyaz eşya sektörlerinin üretimde kullandıkları ürünlerin ithalatını yapmak için Perpa Ticaret Merkezinde kuruldu.

Amacımız 20 yıllık iş tecrübemizle siz müşterilerimize kulladığınız ürünleri en iyi fiyata sağlamaktır.Bunun için Dünyadaki fuarları gezerek yenilikleri takip ediyoruz.

Direk üreticilerle irtibat kurup ürünleri en iyi fiyata alıp sizlere sunuyoruz.Yapmanız gereken alışılmışlığın dışına çıkarak kullandığınız ürünlere yeniden fiyat almanızdır. Bu doğrultuda bizler herzaman fiyat tekliflerinize cevap vermeye hazırız.sattığımız her bir ürünün arkasında Oluşum Teknik olarak durmaktayız. Ceraton-Cristone seramik taşlar.gaz taşları.saplı taşlar.saplı keçeler ,kalıpçı frezeler,karbür parmak frezeler.Hss zımba ve iticiler, kalıp yayları hss ve karbür kılavuzlar Her zaman stoklarımızda bulunmaktadır.

Tüm başarılarınızın devamlı olması dileğiyle…

Sektörler

TEKNİK HIRDAVAT

  • Hırdavat (nalburiye) malzemesi ve el aletleri toptan ticareti (çivi, raptiye, vida, adi metalden kilit, menteşe, bağlantı parçası, çekiç, testere, pense, tornavida, takım tezgahı uçları, çengel, halka, perçin, vb.)
OLUŞUM TEKNİK HIRDAVAT - JALE YENİGÜN
Telefon 2122106555
Blok B
Hat
MAVİ AVLU
Kat 10
Dükkan No : 1788
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2075550901
E-Posta info@olusumteknik.com
Web www.olusumteknik.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1096 ziyaret edildi.
03.12.2015 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder