PERPA B Blok Hizmet Değerlendirme Anketimize Katıldınız mı?

MERCAN MATBAA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

MERCAN MATBAA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 1993 yılında Cemal Aslan tarafından kurulan, Mercan ismini babaannesinden alan Mercan Matbaa, 1997 yılında şirketleşmesini gerçekleştirmiş ve bugün Perpa'da 3 kattan oluşan, 900 m2 lik alanda 25 kişilik kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

İlk yıllarda Tipo baskı (El pedalı) ile matbaa hayatına başlayan firma, kendini sürekli yenileyerek, son teknolojiye sahip makinelerle her biri ayrı baskı sektörü olan 8 farklı baskı sistemi ve baskı sonrası işlemleriyle Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

- Ofset Baskı (Fatura, Antetli Kağıt, Kartvizit, Broşür, Katalog vs.)

- Sürekli Form Baskı (Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu vs.)

- Dijital Baskı (Acil Kartvizit, Broşür, Katalog, Davetiye, Özel Çıktılarınız vs.)

- İç-Dış Mekan Baskı (Tabela, Branda, Cam Yazıları, Özel Etiketler vs.)

- 8 Renkli Uv Baskı (Taş, Cam, Plastik, Ahşap, Deri vs. Her Türlü Yüzeye Baskı Yapabilir)

- Karbon Lazer (Ahşap, Plastik, Cam, Deri, Kağıt vs. Üzerine Kazıma ve Kesim İşlemleri)

- Fiber Lazer (Metal, Çelik, Plastik, Deri vs. Üzerine Lazer Kazıma ve Markalama İşlemleri)

- Grafik ve Web Tasarım

Matbaamız maliye anlaşmalı olduğu için bütün Fatura, İrsaliye vs. resmi evraklarınızı basabilmektedir. Acil kaşe ihtiyaçlarınızı 2 dakika gibi kısa sürede hazırlayabilmektedir.

Ofset Baskı: 2 ayrı Heidelberg ofset baskı makinesi, baskı öncesi ve baskı sonrası özel numaratör makinesi, harman makinesi, amerikan cilt makinesi, ambalaj makinesi ile yüksek miktarlı kartvizit, fatura, irsaliye, broşür, katalog vs. işleri baştan sona sorunsuz bir şekilde yapma kapasitesine sahiptir.

Sürekli Form: Birçok ebatta baskı imkanı olan Japon teknolojine sahip sürekli form makinesi ile fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura, serbest meslek makbuzu gibi her türlü evrak, baskı ve baskı sonrası uygulamaları ile sorunsuz olarak sonuca ulaşmaktadır.

Dijital Baskı: Günümüz teknolojisinde 4 farklı pigmente sahip dijital baskı makineleri ile her türlü baskıyı hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. 33x48 cm ebada ve 350 gr'a kadar baskı özellikleriyle acil kartvizit, broşür, dosya, katalog, davetiye, etiket yapabilen Konica 8000. RGB ve Pantone renk tekniğine sahip, etiket ve antetli kağıt tarzında özel renkli ürünlerin baskısını yapabilen Konica HC70 Otokopi kağıda basılan acil fatura, irsaliye, tahsilat makbuz, numaralı kağıt gibi evraklar için Riso baskı makineleri ile her zaman çözüm üretilmektedir. SHARP 1204 siyah baskı makinesi de farklı bir üretim alternatifidir. Dijital baskı sonrası Japon teknolojisine sahip kesim makinesi, işlerin her zaman sorunsuz neticelenmesini sağlamaktadır.

İç-Dış Mekan Baskı: Standart renkli baskının yanında beyaz baskı da yapabilen dijital baskı makinesi, yaptığı işlerde yüksek baskı kalitesi ve dayanıklılığı ön planda tutmaktadır. Kesim ve laminasyon makineleri baskı sonrası uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Bu makineler, her türlü özel kesimli etiket, roll-up, vinil baskılı afişler ve fotoblok üzerine baskı yapabilmektedir.

Uv Baskı: Japonların buluşu olan ışık teknolojisini içeren, günümüzün ve geleceğin baskı sistemi olan Uv baskı makinesi ile birçok ürüne baskı yapmak mümkündür. Dijital baskı sistemi ve ışık teknolojisinin birleşimi ile promosyon sektörünün vazgeçilmezi, 8 renk baskı yapabilen Uv baskı makinesi kalem, Usb bellek, powerbank, plaket gibi malzemelere istediğiniz rengi basmaktadır. - Ahşap, Kağıt, Karton Lazer

Kazıma / Kesim: Dünyanın önde gelen lazer makinelerinden olan, Trotec Speedy 300 ve Trotec Speedy 100 R fiber lazer makineleri, en ince detayların kazıma ve kesim işlemini yapabilmektedir. Ahşap, ince kağıt, karton, deri malzemelerin her türlü kesim ve kazıma işlemlerinde en iyi sonuçlar alınmaktadır. - Metal, Deri Lazer Kazıma: Fiber lazer teknolojisinde lider olan Trotec Scan 10 makinesiyle, metal ve deri ürünlere her türlü yazı ve tasarımın kazınması yanında program desteğiyle seri numarası atma özelliğine de sahiptir.

Grafik ve Web Tasarım: Tüm üretim çeşitlerini kapsayan çalışmalar, 9 kişilik yetenekli grafiker kadrosuyla özel tasarımlar yanında müşterinin isteği doğrultusunda da gerçekleştirilmektedir. Web tasarım alanındaki çalışmaları, kendilerine ait hosting alt yapısı sayesinde sorunlara birebir müdahale edebilmekte ve internet sitesi oluşturmada çeşitli alternatifler sunabilmektedir.

Promosyon: Fuar, yılbaşı ve yıl içi dönemlerini kapsayan; ajandadan - kaleme, saatden – çantaya, bloknotdan – deftere, anahtarlıktan - porselen kupa ve termos bardak çeşitlerine kadar geniş bir yelpaze, müşterilerin beğenilerine sunulmuştur.

Sektörler

BASIM-YAYIN

  • Çıkartma, takvim, ticari katalog, tanıtım broşürü, poster, satış bülteni, kartpostal, davetiye ve tebrik kartları, yıllık, rehber, resim, çizim ve boyama kitapları, çizgi roman vb. basım hizmetleri
  • Posta pulu, damga pulu, matbu belgeler, tapu senetleri, akıllı kart, çek defterleri, kağıt para ve diğer değerli kağıtların ve benzerlerinin basım hizmetleri
  • Plastik, cam, metal, ağaç ve seramik üstüne baskı hizmetleri
  • Basım öncesi bilgisayar destekli hizmetler (bilgisayar destekli sayfa tasarımı ile saydam, asetat, reprografik sunum araçları ve diğer sayısal sunum ortamları, taslaklar, planlar vb. baskı ürünlerinin tasarlanması) (masa üstü yayımcılık dahil)
MERCAN MATBAA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 0212 210 69 03
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 1-2-3
Dükkan No : 30
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 1799860091
E-Posta info@mercanmatbaa.com.tr
Web www.mercanmatbaa.com
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
4851347 ziyaret edildi.
31.05.2016 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder