ER KABLO OTOMASYON ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ER KABLO OTOMASYON ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ, konusunda uzman bir ekip tarafından 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren büyük ve küçük bir çok işletme ile birlikte sektörün önde gelen firmalarına toptan ve parakende malzeme satışı, elektrik projelendirme ve işçilik alanlarında hizmet götürmüştür.

Er Kablo, konusunda uzman ve eğitimli 7 çalışanı ile birlikte dürüstlükten ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

'' Er Kablo'da müşteri memnuniyeti tesadüf değildir ''

Sektörler

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Elektrik devrelerinin anahtarlanması, korunması ve elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü cihazların parçalarının imalatı (kumanda panosu için tablo, konsol, kabin vb. diğer mesnetler dahil, elektrik düğmesi, fişi ve prizi hariç)
  • Diğer elektronik ve elektrik telleri ve kablolarının imalatı (koaksiyel kablo ve diğer koaksiyel elektrik iletkenleri, yalıtılmış bobin telleri, izolasyonlu toprak su altı iletkenler, asetatlı ve silikonlu bakır iletkenler, vb.) (fiberoptik kablo hariç)
  • Elektriksiz ev aletlerinin aksam ve parçalarının imalatı
  • Elektrik kondansatörleri, dirençleri (ısıtma rezistansları hariç), reostaları ve potansiyometrelerin imalatı
  • Elektrikli sinyalizasyon, güvenlik veya trafik kontrol ekipmanlarının imalatı (demir yolları, kara yolları, iç su yolları, taşıt park alanları, limanlar ve hava meydanları için) (trafik ışıkları ve sinyal donanımları dahil)
ER KABLO OTOMASYON ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 0212 320 79 90 - 91 - 92
Blok A
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 7-8-9
Dükkan No : 916
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2104649377
E-Posta info@erkablo.com.tr
Web http://www.erkablo.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
2098 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder