LNS İLETİŞİM VE ALT YAPI SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

LNS İLETİŞİM, yüksek teknoloji ile üretilmiş data, fiber kablo ve bileşenlerini Türkiye'ye getirmek ve uygulama alanında yeni çözümler yaratmayı hedef olarak belirlemiştir. Bunu gerçekleştirebilmek için ürün detayı, kalitesi ve üretim hacmiyle dünyanın bir numaralı kablo üreticisi Superior Essex ile iş birliğine gitmiştir. Aynı zamanda kablo bileşenlerinde, yine imalat konusunda dünyanın 3. büyük firması olan LS Cable ve LS Simple firmalarının distribütörlüğünü de üstlenmiştir. 

LS, bir LG Grup üyesidir ve ihtiyaca yönelik her türlü kablo imalatı yapamaktadır (data, telefon, fiber, plenum, RF, marin vs.). Başta UL olmak üzere pek çok sertifikaya sahip ürünlerle kalite konusunda güvenirlik sağlamaktadır. 

LNS İLETİŞİM, Data Center ve Akıllı Alt Yapı Yönetim Sistemi Çözümleri’yle de sektörde gerekli ihtiyaçlara eksiksiz cevap sunmanın yanı sıra, müşterilerine de en kolay ve sorunsuz sistem garantisi sözü vermektedir. 

Geçmişten gelen tecrübesi ile günümüz teknolojisini harmanlayan LNS İletişim, sektöre ihtiyaç duyulan hizmeti sunmaktadır.

Sektörler

BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA

  • Haber ajanslarının faaliyetleri (medya için haber, resim ve röportaj tedarik eden haber bürosu ve haber ajanslarının faaliyetleri)
LNS İLETİŞİM VE ALT YAPI SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 90-212-2228866
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5-6
Dükkan No : 258
Giriş Yapılan Kat : 5
Adres Kodu 1813959622
E-Posta i.tasli@lnsiletisim.com.tr
Web http://www.lnsiletisim.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1811 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder