VATAN KABLO METAL END. VE TİC. A. Ş.

1975’te Çorlu da kurulan, Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan fabrikamız, 40 bin msi kapalı ve 125 bin msi açık alandan oluşan üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Üretim kompleksi, Merkez Ofisi ve Ankara Bölge Müdürlüğü’nde çalışan 200’ü aşkın personeli ile 40.yılını kutlayan firmamız yapmış olduğu yeni tesis yatırımları ile tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamıştır.

Çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ve birikimiyle "ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" ilkesini benimseyen firmamız gerek kullandığı son teknolojisi gerek üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Ürün yelpazemizde 66 kV’a kadar olan tüm alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim enerji kabloları bulunmaktadır. Ayrıca insan yoğunluğu fazla olan mekânlarda kullanımı yurdumuzda da zorunlu hale getirilen; yangın anında yoğun duman ve toksit gaz çıkarmayan HALOJENSİZ kablolar da bünyemizde üretilmekte ve yangın esnasında can ve mal güvenliğini en üst düzeyde koruma bu sayede arttırılmaktadır.

Sektörler

ALTYAPI İNŞAATI

  • Uzun mesafe elektrik hatlarının inşaatı (uzun mesafe yüksek gerilim elektirik iletim hatları ile uzun mesafe yer üstü/altı veya deniz altıı iletim hatları)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Elektrik motoru, jeneratör ve transformatörlerin aksam ve parçalarının imalatı
VATAN KABLO METAL END. VE TİC. A. Ş.
Telefon 90-212-2103332
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 10-11
Dükkan No : 1385
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2608032591
E-Posta ali.cakmak@vatan.com.tr
Web http://www.vatan.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1903 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder