AKTİF GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ORG. LTD. ŞTİ.

AKTİF GRUP sektörde 24 Yıllık yönetim kadrosu, 17 yıllık şirket tecrübesi ile İstanbul da tüm kurum ve kuruluşlara üst kalite hizmet vermektedir. 1997 yılından itibaren temizlik ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Aktif Grup, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi yapmış, eğitimli ve deneyimli personeli ile sektörde en iyi olmak hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

AKTİF GRUP Hizmet sektörünün ülkemizde artan gelişimine paralel olarak, zamanınızı geçirdiğiniz çalışma ve yaşam alanlarını uluslar arası standartlara uygun temiz ve hijyenik ortamlar haline getirmektedir.
Düzenli olarak verdiğimiz personel eğitimi ve siz değerli müşterilerimizle geliştirdiğimiz karşılıklı anlayış ve güven ortamında, tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sonuç odaklı çalışmak ilkemiz olmuştur.

Sektörler

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

  • Tesis bünyesindeki kombine destek hizmetleri (işletme veya tesis bünyesinde temizlik, bakım, çöplerin bertarafı, koruma ve güvenlik, posta dağıtımı, çamaşırhane, resepsiyon vb. yardımcı hizmet ve görevlerin birden fazlasının sağlanması)
  • Binaların genel temizliği (daire, apartman, büro, fabrika, kurum, mağaza vb. her türlü binanın genel temizliği dahil, pencere, baca, sanayi makinesi, vb. uzmanlaşmış temizlik faaliyetleri hariç)
AKTİF GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ORG. LTD. ŞTİ.
Telefon 90 212 220 99 75
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 12
Dükkan No : 1763
Giriş Yapılan Kat : 12
Adres Kodu 2482036791
E-Posta info@aktifgrup.com.tr
Web http://www.aktifgrup.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1360 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder