EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ SON GÜN 30 KASIM!

ARDA BİLİŞİM yazılım ürünleri

Yıllardan beri sektörümüzde  yönetici ve  çeşitli görevler  yapmış olan 19 yıllık sektör deneyimi , satış ve satış sonrası hizmet ve destek  alanında  faaliyet gösteren kuruluşlarda , çeşitli görevlerde  bulunmuş uzman ve deneyimli kadro tarafından kurulmuştur. Yılların tecrübesi  ile karşınızdayız. TEMMUZ  2012 de kurulan firmamız daha önce  edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeleri sizlerle paylaşmak , sizlere en iyi ürün ve  hizmeti  kaliteli  , hızlı ve ekonomik çözümler sunmak amacı ile  kurulmuştur.

   Arda  Bilişim  , teknoloji ürünlerinin üreticiden tüketiciye etkin ve verimli olarak ulaştırılmasını sağlayan, değer katan hizmetlerden oluşan satış ve satış sonrasında da  müşterisinin yanında olan , geçici değil kalıcı ve sektöründe hep daha iyi ürün , daha iyi hizmet ve sürekliliği hedefleyen bir platform olmayı misyon edinmiştir. Anonim bilgisayar olarak  ürünlerini  direkt üretici veya diğer tedarikçiler vasıtası ile temin eder.  Ürün gurubumuzu ve portföyümüzü seçerken müşteri mize en ekonomik ve doğru çözümü ve projeyi sunmayı  hedefliyoruz.  Bu nedenle tedarikçilerimizi ve ürünlerimizi seçerken kendimiz  için belirlediğimiz kriterleri  üretici ve tedarikçilerimizden bekleriz.

      Arda  Bilişim , ürünlerini dünya çapındaki teknoloji üreticileri ve bunların Türkiye'deki temsilcilerinden tedarik etmektedir. Ürünlerin ve markaların yaşam eğrilerinin çok hızlı değiştiği teknoloji pazarı içinde, güvenli ve rekabette her an önde olmak amacıyla her ürün kategorisinde, önde gelen ve çoğu zaman birbiriyle rekabet eden birden fazla markanın alternatifleri ile müşterisine sunar. 
     Müşterilerimize ucuz değil ekonomik ,  müşterisinin eksik bilgisinden faydalanan değil müşterisini bilinçlendiren , doğru ürün ve çözümü sunmayı amaçlamaktayız.   . ürünün üretilecek olan satış sonrası hizmet ve artı  değerlerle sunan firmamız sektörümüzdeki en büyük sektör STK olan TUBİDER -TUBİFED  üyesidir. TUBİDER tüzüğünde ve meslek ahlak ve ilkelerinde belirtilen hususları uymayı taahhüt etmiştir.
     Firmamız çalışma alanları ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için web sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.  Her türlü soru ve sorununuz için anonim bilgisayar kadrosu olarak her zaman ve her an bize vereceğiniz görevler için emrinizdeyiz.

Sektörler

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

  • Toner kartuşu, delgi aleti, zımba makinesi, bant kesicisi, yazı tahtası (akıllı tahta dahil), kalemtıraş vb. büro alet ve donanımlarının imalatı
  • Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar
  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda bilgisayarların, çevre donanımlarının ve yazılımların perakende ticareti (video oyun konsolları dahil)
  • Diğer yazılım programlarının yayımlanması
  • Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
  • Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.)
  • Bilgisayarları felaketten kurtarma ve veri kurtarma faaliyetleri
  • Diğer bilgi teknolojisi ve bilgisayar hizmet faaliyetleri (kişisel bilgisayarların ve çevre birimlerinin kurulumu, yazılım kurma vb.)
ARDA BİLİŞİM yazılım ürünleri
Telefon 90-212-2211275
Blok A
Hat
SARI AVLU
Kat 900
Dükkan No : 1190
Giriş Yapılan Kat : 9
Adres Kodu 2673130429
E-Posta info@arda-bilisim.com
Web http://www.arda-bilisim.com
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
969 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder