Haber videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Sınırlı Sorumlu Karaköy Perşembe Pazarı Tüccarları Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi 2021 Yılı Olağan Genel Kurulu 11 Haziran 2022 Cumartesi günü PERPA A Blok büyük toplantı salonunda gerçekleşti.

Genel kurulda, Yönetim Kurulu Başkanı Hacı DEMİR, Başkan Yardımcıları Harun SOLAKOĞLU, Osman ARMAN ve Mürsel CÖMERT, Üyeler Harun AĞIRBAŞ, Mustafa Saim YILDIRIM, Aslı ARSLAN, Selçuk ÇELİK, Abdullah İPEKLİ, Ercan KARAKURT, Denetleme Kurulu Üyeleri Yusuf KORKMAZ, Yılmaz BEBEK, Ömer Cenk YAZAN, Kooperatif üyeleri, PERPA Kooperatifi ve PERPA Ticaret Merkezi B Blok personeli yer aldı.

Perpa Kooperatifi 2021 yılı faaliyet raporu, bilanço, gelir-gider hesapları ve denetim kurulu raporu ayrı ayrı okundu, görüşüldü, ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi.

Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri ile Denetim Kurulu üyelerinin ibra edilmeleri hususları ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi.
2022 dönemi, kooperatif tahmini gelir-gider hesapları (tahmini bütçe) ve bütçe talimatı görüşüldü, oylandı ve kabul edildi.

Kooperatif kârının üyelere dağıtılmayarak kooperatif menfaatine uygun işlerde kullanılması ve bütçe içinde kalması hususu görüşüldü, oylandı ve kabul edildi.

2007 yılında Şişli Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan imar uygulaması, parselasyon ve şuyulandırma işlemi sonucu 10616 ada 1 parsel, 10617 ada 1 parsel ve 10618 ada 1 parsel olarak 3 parsele ayrılan 279 pafta 2152 ada 174 sayılı parselin (PERPA Ticaret Merkezinin kurulu olduğu arsa ile Açık 1, Açık 2 ve Açık 3 otopark alanlarının bulunduğu arsalar) açılan davalar sonucu, belediyelerce resen yapılan işlemlerin iptal edilerek tekrar tek parsele dönmesi ile ilgili genel kurula bilgilendirme yapıldı ve Açık 3 otoparkının işletilmesi konusu genel kurulca görüşüldü ve karara bağlandı.

Genel Kurul, dilekler ve kapanış konuşmalarıyla sona erdi.

Genel kurulumuza katılım gösteren bütün üyelerimize teşekkür ederiz.

PERPA Yapı Kooperatifi 2021 Yılı Faaliyet Bültenini incelemek için TIKLAYINIZ